Категорија: Козметика и хигиена за маче

LA180

Парфем со мирис на ванила за отстранување на лошите мириси од тоалетот за маче. Големина 400г. Цена 370 ден
Прочитај повеќе

LA100

Спреј за секојдневна употреба, кој маслото од јојоба го заштитува влакното и прави полесно да се чешла. Пакување 300 мл. Цена 390 ден
Прочитај повеќе