Категорија: Козметика и хигиена за куче

G850

Лосион за чистење на очи. Состав: глицерин, камилица, хамамелис, липа и галска роза. Пакување 100 мл. Цена 320 ден
Прочитај повеќе

G807

Балзам за кучиња. Хрналивата формула помага вашето куче да има мекано влакно. Ја подобрува неговата текстура и спречува да се замрсува влакното. Упатство за употреба: ставете од балзамот на влакното, нежно масирајте за да дојде до кожата, оставете да делува неколку минути и исплакнете. Состав: алое барбарденсис, рицинусово масло и гуарова гума. Пакување 200 мл.…
Прочитај повеќе

G805

Шампон за кутриња со долго влакно. Хранливата формула помага кучето да има драво, силно и сјајно влакно. Помага за поленсо чешлање и отстранување на тутканиците на крзното. Го намалува електицитетот и го прави крзното мазно и свиленкасто.  Упатсво за користење: Се става 1 дел од шампонот со 10 дела вода и се посипува брз суво…
Прочитај повеќе